Internetin hızlı gelişmesi ile birlikte 2000 yılından sonra reklamcılık sektörü ciddi gelişmelere şahit oldu. Yeni imkanların doğduğu bu dönemde dünya genelinde 250 milyon kişi internet bağlantısına sahipti.

2011 yılında 5 milyarı geçen internet kullanıcısı sayısı reklam sektörünü tamamen değiştirdi ve bu değişimi yakalamakta zorlanan bir çok firma karanlığa gömüldüğü gibi, karanlıklardan zirveye çıkan yeni, çağa ayak uyduran firmalar doğdu.

Karanlıklara gömülmek yerine, zirvelere doğru yükselmek isteyen firmalar ve markalar, alanında uzman reklam danışmanları ile çalışmak zorundadır. EydArt sizin yerinize reklamın nerede, ne zaman ve ne şekilde yapılması gerektiğini düşünüp, planlayıp ve uygulayarak reklam danışmalığınızı yapar.

Reklam departmanı olmayan veya bu birimi daha etkin kullanmak isteyen kurumlar, ileri düzey reklam danışmanlık hizmetimizden faydalanabilir.

Internette, sosyal ağlar’da, görsel & basılı medya’da, ülke genelinde veya dünya çapında gerçekleştirmek istediğiniz tüm reklam kampanyalarınızı, taze fikirlerimiz ile desteklemekteyiz.